Щиро вітаємо Медичних сестер з професійним святом!

Щороку 12 травня у світі відзначають міжнародний День медичної сестри.

Зародилася ця подія далекого 1853 року за ініціативи Міжнародної федерації Червоного Хреста, а дату святкування обрали на честь дня народження Флоренс Найтінгейл. Саме вона під час Кримської війни організувала першу службу сестер милосердя. Офіційно свято заснували лише 1971 року після рішення Міжнародної ради медсестер.

Сьогодні, в Міжнародний день медсестри, адміністрація КНП ОМР «Охтирська ЦРЛ» висловлює Вам свою глибоку повагу та вдячність за вашу безцінну працю. Ви є головними героями на передовій медичної допомоги, незамінними членкинями медичної команди, що допомагає лікувати, піклуватися та забезпечувати комфорт пацієнтів.

Хочеться побажати спокою в такій нелегкій праці, терпіння до вимогливих пацієнтів, уважного і відповідального ставлення до своєї справи. Легкості в руках, ясності в голові, вдячних пацієнтів! Ваші руки допомагають зцілювати рани, Ваші слова дають надію, а Ваша турбота допомагає нам знайти силу та віру в майбутнє.

За підтримки міського голови Павла Кузьменка та його команди, ініціативи колективу лікарні, було організовано концерт з нагоди Дня медичної сестри.

Теплі слова подяки та привітання зі святом висловили заступник міського голови Охтирської міської ради Оксана Гетьман та начальник Відділу охорони здоров’я Олена Ланіна.

Директор лікарні Костянтин Паржин та головна медична сестра Людмила Гусак подякували медичним сестрам за нелегку, важливу і потрібну працю. Побажали здоров’я, успіхів, сил і гарного настрою.

День медсестри 2023

День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023
День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023 День медсестри 2023

На концерті своїми піснями привітали таланти Охтирської громади Ірина Федотова, Роман Яремчук, Ольга Ходунай, Настя Пуляк та маленькі майбутні зірочки Артем Котенко і ансамбль «Крошенята».

Голова профспілкої організації працівників охорони здоров’я Олександр Бездрабко нагородив грамотами, а веселий ведмедик Тедді додав присутнім гарного настрою.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до привітання!

Тож, шановні медичні сестри, нехай робота Вам приносить тільки задоволення, а вдома панує любов і благополуччя!

 

З повагою,

адміністрація КНП ОМР «Охтирська ЦРЛ»

Поширити в соцмережах

One thought on “Щиро вітаємо Медичних сестер з професійним святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту