Ігрова залежність ще ніколи не була настільки актуальною та нищівною для залежних людей, їхніх родин. Прагнення відволіктися, зняти стрес тощо виливається в значні фінансові втрати, психоемоційні розлади, спотворює життя.
Медики не можуть лишити без уваги цю проблему й ми доєднуємося до ініціативи Державної політики у сфері організації та проведення азартних ігор.
Її метою створення умов для зниження соціальних ризиків, пов’язаних із їх організацією та проведенням, а принципами такої політики є захист прав, законних інтересів, життя та здоров’я громадян, а також боротьба з ігрІгрова залежність ще ніколи не була настільки актуальною та нищівною для залежних людей, їхніх родин. Прагнення відволіктися, зняти стрес тощо виливається в значні фінансові втрати, психоемоційні розлади, спотворює життя.
Медики не можуть лишити без уваги цю проблему й ми доєднуємося до ініціативи Державної політики у сфері організації та проведення азартних ігор.
Її метою створення умов для зниження соціальних ризиків, пов’язаних із їх організацією та проведенням, а принципами такої політики є захист прав, законних інтересів, життя та здоров’я громадян, а також боротьба з ігровою залежністю (лудоманією).
Для забезпечення виконання мети державної політики, визначеної статтею 4 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», а також підпункту 5 пункту 1 рішення Ради національної безпеки й оборони України від 20 квітня 2024 року «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор у мережі Інтернет», уведеного в дію Указом Президента України від 20 квітня 2024 року № 234, КРАІЛ (Комісією з Регулювання Азартних Ігор та Лотерей) розроблено практичний путівник, який стане корисним інструментом для тих, хто прагне допомогти своїм близьким подолати ігрову залежність, та сприяє інформуванню громадськості про наявні способи підтримки.
Пропонуємо ознайомитися з інфографікою та, за потреби – скористатися наданими рекомендаціями.
Прокоментуйте першими